O nás

Vážení obchodní přátelé,

naše rodinná firma s dlouhou tradicí zajišťuje již od roku 1990 autobusovou i osobní mezinárodní dopravu pro cestovní kanceláře, kongresy, firmy, hudební skupiny, orchestry, divadelní spolky, školy a mnoho dalších.

Prohlédněte si naši bohatou nabídku vozového parku s kapacitou od 4 až do 59 osob. Těšíme se na spolupráci s Vámi a pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Na nás se nečeká!

Naše služby máme koncipovány přesně dle požadavků klientů a tyto dodržujeme do nejmenších detailů. Přesnost je u nás samozřejmostí.

Bezpečnost a spolehlivost

Zakládáme si na spolehlivých a bezpečných službách, které poskytujeme již od roku 1990. Náš autopark prochází pravidelnými kontrolami v několika stupních a naši profesionální řidiči jsou pravidelně školeni v oblasti úrovně, kvality služeb i bezpečnosti.

Úroveň a profesionalita

Naši řidiči dodržují etická pravidla společnosti, kterými jsme vázáni v rámci kvality a úrovně poskytovaných služeb. Systémy pravidelných školení, znalost světových jazyků i dalších pravidel, je u nás samozřejmostí, na což jsme právem pyšní.

Rozsah služeb

Naše společnost zajišťuje kvalitní služby nejen po celém území ČR a okolních státech, ale i po zemích EU včetně celé Evropy. Naším zákazníkům nabízíme dlouhodobou spolupráci na maximální možné úrovni a přesně dle jejich požadavků.

Odvezeme vás do cíle

Díky našemu profesionálnímu týmu, není problém realizovat dopravu od A do Z přesně dle vašich požadavků a to nejen po území České republiky, ale i po celé Evropě.

Jsme zde pro vás každý den!